Hizmetlerimiz

Sonotek ekibi, büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübelerde bu yapının içine katılarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

Sonotek Ekibinin, verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerini hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

 

Sistem ÇözümleriMicrosoft Lisanslama

Microsoft'un yazılımda öncü olduğu bir gerçek. Rekabet avantajını yakalamak için teknolojiyi kullanıyor ve hep zirvede kalmak istiyorsanız Microsoft'un geliştirmiş olduğu ürünlerin konumlandırılması, kurulumu ve konfigürasyonunda tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.


Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan eposta ve takviminize her yerden erişebileceğiniz, Office dokümanlarınızı web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri kapsamında, sunucu yönetiminizi ve sunucu kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan projeler geliştiriyoruz. Verimliliğin yanında enerji tasarrufu da sağlayarak maliyetlerde azalmayı hedefliyoruz


Sunucu Çözümleri

Yeni nesil sunucularla daha performanslı ve daha az enerji tüketen çözümler üretiyoruz. Ayrıca Dell ve Hp yeni nesil sunucu çözümlerimiz ile kurumsal düzeyde sanallaştırma, veritabanı ve iş süreçleriniz için düşük maliyet ve üstün performans sağlıyoruz.

 

Network ÇözümleriAğ ve Altyapı

Sonotek olarak, altyapılarınızın tasarımı, kurulumu ve işletimi süreçlerinde gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ile güvenli alt yapı çözümleri sunuyoruz.


Ağ Destek

Sonotek, hizmet verdiği markaların iletişim ağı altyapısının planlaması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda iletişim ağı hizmetleri vermektedir.

 
 

Güvenlik Çözümleri


Penetrasyon Testi

Pentest'in temel amacı; sistem, web, network, software ve database gibi alanlardaki açıkları belirlemektir. Belirlenen açıklar raporlanır ve güvenlik ağları mevcut saldırı kurgularına göre güçlendirilir.


Cyberoam Firewall

Katman 8 Kimlik tabanlı teknolojiye sahip olan Cyberoam Yeni Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW), gelece hazır güvenlikleri için L2-L8 üzerinden tam güvenlik kontrolüne izin veren işletmeler için eyleme geçirilebilir istihbarat ve denetim sunmaktadır.Trendmicro Çözümleri

Cihazlarımızın, kişisel bilgilerimizin ve kurumsal verilerimizin güvenliğini sağlamak, ailelerimizi çevrimiçi korumak ve çalışanlarımızın verimli kalmalarını sağlamak, tüm o yeni teknolojilerin bize sunabilecekleri avantajlardan yararlanmak ve riski en aza indirgemek istiyoruz ve buna ihtiyacımız var.

Kişisel verilerin korunması kanunu çerçevesinde bilgilendirme metnini buradan görebilirsiniz. Oku